gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • wtorek, 26 września 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home VoIP kolejny artykuł gotowy

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

VoIP kolejny artykuł gotowy

Dodane przez w w Sieci komputerowe
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze
pap2

Długo zmuszałem się do skończenia tego artykułu ale wreszcie mi się udało. Tym razem oddaje wam w ręce gotowy artykuł "Telefonia VoIP". Za pomocą tego artykułu zdobędziecie wiedzę jak założyć sobie konto u dostawcy telefonii internetowej Freeconet i nauczycie się konfigurować bramkę VoIP do korzysania z tej telefonii za pomocą swojego telefonu stacjonarnego. Dzięki temu będziecie mogli przetestować czy nie warto przesiąść się z drogiego abonamentu na tanią telefonię internetową. Wybór zostawiam wam.


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.