gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • niedziela, 19 listopada 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home Android Jelly Bean dla Huawei G300

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

Android Jelly Bean dla Huawei G300

Dodane przez w w Android
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze

Niemożliwe? A jednak! Android 4.1.2 dla Huawei G300!

Android-Jelly-Bean-Huawei-G300Jelly Bean Android 4.1.2 dla Huawei G300Dzięki developerowi Dazzozo z witryny MoDaCo.com mam możliwość wgrania eksperymentalnej wersji CyanogenMod 10.0, która niesie ze sobą system Android w wersji Jelly Bean 4.1.2. System jest na razie w fazie testu, ale daje nam możliwość już teraz poczuć przedsmak świetnie działającego androida 4.1.2 na Smartfonie Huawei G300.

Na chwilę obecną ostatnia udostępniona wersja to R2. Poprawiono  w niej parę błędów które występowały w wersji R1. Aby nagrać system należy mieć wgrany ostatni oficjalny ROM od producenta z Androidem 4.0, CWM, wersję pasma podstawowego 2030 (patrz ustawiena systemu - informacje o telefonie) oraz prawa Roota.

Zapraszam do zapoznania się z instrukcją (w języku angielskim) wgrywania systemu pod następującym adresem:

 

  http://www.modaco.com/topic/359624-jb-cm10-412-cyanogenmod-100-for-the-huawei-ascend-g300-rom-last-updated-1512/

 


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.