gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • piątek, 20 października 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home [Update] Dungeon Hunter 4 wreszcie wydany w Google Play

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

[Update] Dungeon Hunter 4 wreszcie wydany w Google Play

Dodane przez w w Android
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze

Dungeon Hunter 4 już jest na Androida!

 

 

DungeonHunter4-start

Wreszcie doczekaliśmy się premiery gry Dungeon Hunter 4 na platformę Android. Uff trochę się musieliśmy naczekać w porównaniu do iTunes gdzie gra ta jest już od dwóch tygodni dostępna dla użytkowników IOS. Pomimo tego, że możemy już rozkoszować się grą na swoich smartfonach i tabletach, gra spotkała się ze sporą krytyką ze strony pierwszych użytkowników.

Krytyki padły ze strony braku stabilności gry, częstych Force Close czyli wyrzucenia do pulpitu, braku kompatybilności dla większości popularnych urządzeń oraz mikro płatności. Zagadkowe też może być dla nowicjuszy proste wyjście z gry. Gameloft nie zaimplementował tak prostej funkcji gry z której można by skorzystać podczas rozgrywki.

Jaka na prawdę jest gra Dungeon Hunter 4 możemy samemu stwierdzić pobierając ją ze sklepu Google Play i instalując na swoich urządzeniach z Androidem.

 


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.