gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • piątek, 20 października 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home Etykiety Jelly Bean dla Huawei Ascend G300

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

Subskrybuj listę przez RSS Wpisy ze słowem kluczowym Jelly Bean dla Huawei Ascend G300

Dodane przez w w Android

Już jest Android 4.2.2 dla Huawei G300

screenshot 2013-02-17-19-27-53Twórczość Dazzozo z forum Modaco.com cały czas mnie zaskakuje! Wczoraj dopiero co zrobiłem update na swoim Nexusie 7 do wersji Android 4.2.2 a tu już następnego dnia tą samą wersję mogłem zainstalować na swoim Huawei Ascend G300. Naprawdę jestem pod wrażeniem z twórczości programistycznej tego użytkownika. Osobiście ROM jest dla mnie bardzo stabilny. Wszystkie potrzebne mi rzeczy, których używam na telefonie działają bez żadnych zastrzeżeń. Puki co nie odnotowałem żadnych większych Bug'ów lub niedogodności podczas korzystania z telefonu na tym właśnie ROM'ie.

Dodane przez w w Android

Niemożliwe? A jednak! Android 4.1.2 dla Huawei G300!

Android-Jelly-Bean-Huawei-G300Jelly Bean Android 4.1.2 dla Huawei G300Dzięki developerowi Dazzozo z witryny MoDaCo.com mam możliwość wgrania eksperymentalnej wersji CyanogenMod 10.0, która niesie ze sobą system Android w wersji Jelly Bean 4.1.2. System jest na razie w fazie testu, ale daje nam możliwość już teraz poczuć przedsmak świetnie działającego androida 4.1.2 na Smartfonie Huawei G300.

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.