gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • niedziela, 19 listopada 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home [Sprawozdanie] Gamescom 2013 Kolonia i zespół Homysnetworks - część 1

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

[Sprawozdanie] Gamescom 2013 Kolonia i zespół Homysnetworks - część 1

Dodane przez w w Wydarzenia
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze

gamescom 2013 i homysnetworks

Z wielką przyjemnością przedstawiamy wam nasze dość obszerne sprawozdanie z tego rocznych targów Gamescom 2013 w Kolonii. W tym roku oficjalnym partnerem Gamescom była Francja, a dla krótkiego przypomnienia w zeszłym roku była to Korea. Niestety nie udało nam się wszystkiego dokładnie obejrzeć i z fotografować czego bardzo żałujemy, lecz te materiały, które dla was zdobyliśmy w postaci zdjęć i filmów przedstawimy w możliwie najlepszy sposób, tak żebyście mogli poczuć się jakbyście naprawdę tam byli. Poczuć feeling targów Gamescom 2013.

Znaleźć miejsce parkingowe.

Pierwszym wyzwaniem z którym przyszło nam się zmierzyć było znalezienie miejsca parkingowego. Nie wszystkie bramy wjazdowe były jeszcze otwarte pierwszego dnia dla odwiedzających, dlatego też utworzyły się olbrzymie korki w sekcji parkingowej A czyli zaraz na wjeździe na teren Targów. Po paru wpisach na facebooku szybko zostały zreorganizowane wjazdy na pozostałe sekcje parkingowe. Dzięki temu po dłuższym staniu w "korku parkingowym" szybko wjechaliśmy na parking dachowych Gate/Tor D. Za postój na cały dzień musieliśmy zapłacić 9 euro na bramce parkingowej a następnie zostaliśmy skierowani przez dalszy personel na nasze miejsce parkingowe. Tutaj razu chcielibyśmy odradzić parkowanie poza terenem Targów. Po prostu się to nie opłaca.

Parking Gamescom 2013

Nie zgubić się na powrotnym szukaniu miejsca pozostawienia auta.

Ponieważ teren Targów jest olbrzymi, starym sprawdzonym sposobem udokumentowaliśmy pozostawienie naszego auta robiąc zdjęcia tablic informacyjnych, tak aby nie mieć później problemu ze znalezieniem miejsca z zaparkowanym autem.

Jesteśmy już w środku ale to jeszcze nie to:)

Aby dostać się do hal 6-11 gdzie znajdowały się targi gier dla wszystkich zwiedzających musieliśmy przejść przez sekcję biznesową. Dla szybkiego wytłumaczenia jest to specjalnie wydzielona sekcja dla deweloperów i producentów gdzie mogą oni prowadzić w klimacie biznesowym wspólne rozmowy i nawiązywać między sobą ewentualną współpracę oraz wymieniać się między sobą kontaktami. Po pokonaniu dwóch pięter za pomocą ruchomych schodów i opuszczenia strefy biznesowej ruszyliśmy do właściwego wejścia do Hali 10 na targi Gamescom.

Gamescom 2013 strefa biznesowa

Przed wejściem do bramek biletowych ciągnęła się niekończąca się kolejka. Przez chwilę byliśmy przerażeni tym że będziemy musieli znowu stać w "korku". Na szczęście po krótkiej rozmowie z jedną panią z obsługi okazało się, że owa niekończąca się kolejka to osoby bez biletów w kolejce po ich zakup:)

Nasz zespół na szczęście miał zakupione bilety już w przedsprzedaży. Otrzymaliśmy jako klienci z zeszłego roku możliwość zakupienia biletów w niższej cenie, dlatego też bez dłuższego namysłu od razu je zakupiliśmy. Muszę powiedzieć (napisać), że bilety przed otwarciem targów gamescom zostały co do ostatniego wyprzedane i w dzień otwarcia dla wszystkich ta długaaaaa kolejka po bilety była nastawiona tylko i jedynie na sprzedaż biletów popołudniowych:) Oznacza to że można było wchodzić za pomocą tych biletów jedynie od godziny 13 na teren hal:( Sorry guys:)

Nie zważając więc na ogromną kolejkę ruszyliśmy szturmem przez barierki do bramek biletowych. Szybkie skanowanie wcześniej wydrukowanych biletów i BUM! Jesteśmy w środku! Jesteśmy na Gamescom 2013! 


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.