gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • niedziela, 19 listopada 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home [Sprawozdanie] Gamescom 2013 Kolonia i zespół Homysnetworks - część 4

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

[Sprawozdanie] Gamescom 2013 Kolonia i zespół Homysnetworks - część 4

Dodane przez w w Wydarzenia
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze

gamescom 2013 i homysnetworks

Hala 8 i 9

Z braku czasu odpuściliśmy sobie przeglądanie hali 8, gdyż i tak była ona poświęcona głównie darmowym grą online. Ponieważ nie gustujemy w tego typie gier stanowczo mówimy hali numer 8 NIE! (bez obrazy) Za to hale numer 9 mógłbym nazwać swoim drugim domem i tam zamieszkać. Może nie ze względu na wyjątkowe gry, które się w niej kryły lecz stoiska z masą gadżetów marketingowych z gier i filmów. Figurki górowały tutaj nad koszulkami, chociaż tych też było od wyboru do koloru. Patrząc na stoiska z artykułami z anime można było dostać poważnego oczopląsu i zawrotów głowy. Naprawdę było w czym wybierać i nie ważne czy jesteś nurd'em, vintage czy geek'em, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszyscy sprzedawcy byli dobrze zorganizowani i każdy z nich przyjmował płatności kartą płatniczą lub kredytową:) Zdjęcia mówią same za siebie.

Ten gadżet zapadł mi szczególnie w pamięci. Dla fanów Terminatora posiadanie takiego "reliktu" jest jak zaginiona akra dla Indiana Jones. Cena nie widniała na ręce a zapytać się nam nie udało. Można śmiało jednak stwierdzić że koszt zakupu może graniczyć w zakresie 600-700 euro.

Innym ciekawym suwenirem jaki znalazłem na tym samym stanowisku jest katalog Sports Almanac. Czy wiecie może z jakiego filmu on pochodzi? Jeśli znasz odpowiedź umieść ją w komentarzu a otrzymasz upominek z Gamescom 2013. Przeglądając dalej stanowisko zauważyłem, że wielbiciele filmu Wonka - fabryka czekolady również znajdą ciekawy nabytek w postaci czekolady Wonka oraz zaproszenia do fabryki. Innych wyjątkowych lub też unikatowych rzeczy z innych filmów także nie zabrakło.

 

 

 


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.