gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • wtorek, 26 września 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home [Nowa Gra] SoulCalibur - kultowa gra od Namco Bandai trafia na Androida

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

[Nowa Gra] SoulCalibur - kultowa gra od Namco Bandai trafia na Androida

Dodane przez w w Android
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze

soulcalibur-android

Tak to prawda. Użytkownicy Androida wreszcie doczekali się oficjalniej prawdziwej bijatyki 3D SoulCalibur przeniesionej prosto z konsoli Dreamcast na urządzenia mobilne z systemem Android. Co prawda brakuje nam jeszcze parę tytułów do pełnej oficjalnej kolekcji jak Tekken X, DOA czy Street Fighter 4, ale SoulCalibur to duży krok na przód dla platformy Androida.

Gra kompatybilna jest z Androidem od wersji 2.3 i wyże,j ale niestety nie działa na wszystkich urządzeniach. Na testowanym przez nas Nexus 4 i Nexus 7 2013 z system Android 4.4, gra ukazywała jedynie czarny ekran zaraz po jej uruchomieniu i tak trwało to w nieskończoność. Przypadkowo spróbowałem grę uruchomić na starym poczciwym Huawei G300 i o dziwo zadziałała. Czarny ekran zaraz po uruchomieniu na Huawei G300 także się pojawił, ale nie minęła dłuższa chwila, żeby móc zobaczyć logo Namco i uruchamiającą się grę. Z tego co nam jeszcze wiadomo, to gra również w obecnej wersji 1.0.0 nie zadziała na nowym Nexus 5. Wydaję mi się jednak, że jeżeli gra będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem, a support zacznie dostawać wiele mailów z prośbą o przełożenie gry na inne urządzenia, to możemy w niedługim czasie liczyć na to, że gra będzie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Nexus i nie tylko. Grę kupimy w cenie 4,92 Euro co nie jest małym wydatkiem, lecz jeżeli gra okaże się nie możliwa do uruchomienia zawsze możemy ją szybko zwrócić w Sklepie Google Play i otrzymać swoje pieniądze z powrotem. W przeciwnym wypadku będziemy szczęśliwymi posiadaczami jednej z lepszych jak nie najlepszych bijatyk na Androida.

soulcalibur-android-1

Wersja na Android gry SoulCalibur zawiera wszystkie wariacje bohaterów jak i plansze znajdujące się w oryginalnej grze. W SoulCalibur otrzymujemy tryb Single Player w tym Arcade, Pratice, Survival, Time Attack oraz opcję Museum. Gra wspiera funkcje dla graczy aplikacji Gry Play, w której możemy śledzić swoje osiągnięcia i tabele wyników po wcześniejszym zalogowaniu się w grze na swoje konto Google+. Na chwilę obecną nie ma trybu multiplayer, czy też możliwości podłączenia zewnętrznego urządzenia do sterowania tzw. gamepad.

img sc2img sc3

Jeżeli udało wam się uruchomić grę na waszych urządzeń to pochwalcie się tym i zdajcie krótką relację z rozgrywki pisząc komentarz.


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.