gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • niedziela, 19 listopada 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home Godfire: Rise of Prometheus oficjalnie zapowiedziany przez Vivid Games S.A.

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

Godfire: Rise of Prometheus oficjalnie zapowiedziany przez Vivid Games S.A.

Dodane przez w w Android
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze

Godfire Prometheus Temple

Wczoraj niezależny developer Vivid Games, który stoi za sukcesem gry Real Boxing, zapowiedział swój najnowszy tytuł - Godfire: Rise of Prometheus. Inspirowany grecką mitologią Godfire: Rise of Prometheus, to tytuł z gatunku action & adventure w perspektywie trzeciej osoby wypakowany po brzegi przerażającymi bestiami, potężnymi tytanami oraz intensywnymi walkami. Godfire: Rise of Prometheus będzie dostępny na systemach iOS i Android na początku 2014 roku.

Godfire PrometheusGodfire MinionGodfire Scylla

W grze Godfire: Rise of Prometheus gracze wcielą się w mityczną postać Prometeusza, wyruszającego w epicką wyprawę, której celem jest odzyskanie iskry boskiego ognia i przekazanie jej śmiertelnikom na ziemi. Na drodze do celu głównemu bohaterowi staną do walki zaciekłe bestie o tytanicznych rozmiarach, z których część może być znana obeznanym czytelnikom greckiej mitologii. W swoich wędrówkach gracze będą mieli pełną kontrolę nad Prometeuszem, co umożliwi im nie tylko eksplorowanie tajemniczego i niebezpiecznego otoczenia oraz walkę z wrogami, ale i rozwiązywanie zagadek.

Pre-Alpha Screenshot01

Wraz z Godfire: Rise of Prometheus utrzymujemy najwyższe standardy w zakresie oprawy graficznej i rozgrywki, które osiągnęliśmy w Real Boxing i przenosimy Unreal Engine 3 na jeszcze wyższy poziom

- powiedział Remigiusz Kościelny, CEO Vivid Games

Żeby osiągnąć jeszcze lepsze efekty rozpoczęliśmy współpracę z nominowanym do Oskara studiem animacji Platige Image, z którym pracujemy nad projektami, animacjami i innymi elementami graficznymi. Nadajemy grze również unikalny styl wizualny, łącząc klasyczne greckie motywy z futurystycznymi elementami

- dodaje Kościelny

Pre-Alpha Screenshot02

Godfire: Rise of Prometheus zostanie wydany jako płatny tytuł na systemach iOS oraz Android na początku 2014 roku. Na która platformę zostanie wcześniej udostępniona gra jeszcze nie wiadomo dokładnie. Miejmy nadzieję, że produkcja vivid Games Gofire pojawi się jednocześnie w tym samym czasie na Androida i IOS. Deweloper zapowiada również, że więcej szczegółów odnośnie gry zostanie podanych w ciągu najbliższych miesięcy.

Być może zostaną udostępnione większe ilości materiałów na tego rocznym Gamescom w Kolonii, gdzie Vivid Games ma tam swoje stanowisko i gdzie zespół Homysnetworks również zawita. W przypadku otrzymania większej ilości informacji na Gamescom od dewelopera o grze możecie być pewni ich obejrzenia na naszym blogu:)

[Aktualizacja 24.08.2013]

Niestety Vivid Games S.A. zadomowił się na stałe w strefie biznesowej Gamescom, gdzie niestety w tym roku zespół Homysnetworks nie miał jeszcze wstępu. Za to w następnym roku będziemy mieć wejściówki do tej strefy co możemy już teraz wam obiecać w 100%. Na szczęście innej firmie udało się zdobyć wywiad z Grzegorzem Brol, który to jest współtwórcą gry Godfire: Rise of Prometheus bydgoskiego studia. Za pośrednictwem yourapps.info udostępniamy wam materiał wideo dotyczący nadchodzącej premiery gry Godfire.

Odwiedź stronę Godfire: www.godfiregame.com
Facebook: www.facebook/godfiregame
Twitter: www.twitter.com/godfiregame

Źródło: Vivid Games, yourapps.info


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.