gototopgototop

Domowe Sieci Komputerowe

 • wtorek, 26 września 2017 roku
 • Rejestracja
  *
  *
  *
  *
  *
  Pola oznaczone (*) są wymagane.
Jesteś tutaj: Home [Game Bugs/Fix] SoulCalibur - Android 4.4 KitKat i black screen

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

HomysBlog

Blog o nowinkach ze świata Android, Ubuntu, Joomla a także ciekawe wpisy o sieciach komputerowych i wydarzeniach z targów komputerowych Cebit i Gamescom w Niemczech.

[Game Bugs/Fix] SoulCalibur - Android 4.4 KitKat i black screen

Dodane przez w w Android
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Komentarze

soulcalibur-android

Większość z użytkowników nowego systemu Android 4.4 KitKat po zainstalowaniu gry Soulcalibur mogło doświadczyć niemiłej niespodzianki zaraz po jej uruchomieniu. Mowa tu oczywiście o czarnym ekranie, który widzimy cały czas i który nie pozwala uruchomić gry prawidłowo.

Niestety problem dotyczy przeważnie posiadaczy najnowszego systemu Android 4.4 Kitkat. Na wcześniejszych wersjach Androida gra powinna się uruchomić bezproblemowo, o ile nasze urządzenie jest zgodne z wymaganiami sprzętowymi gry.

Na szczęście mam też i dobrą wiadomość dla KitKatów, otóż pozwoliłem sobie za mailować do Namco Bandai Games w związku z błędem gry. Programiści znaleźli już błąd i pracują aktualnie nad jego szybkim naprawieniu. Aby dowieść, że tak naprawdę jest pozwolę sobie przytoczyć ostatnią odpowiedź od supportu Namco:

Hello,

Thank you for playing Bandai Namco games and using our products.

Regarding your concern, we have confirmed that the issue was caused by "Kitkat Android 4.4." We would like to inform you that the problem is currently being fixed. We would like to ask for your patience until the next update.

We hope for your kind cooperation regarding this matter.

We ask for your continued support and patronage.

Kind Regards,
NAMCO BANDAI Games Inc.

img sc2img sc3

Tak że głowy do góry i czekajcie na szybką, mam nadzieję, aktualizację gry Soulcalibur, która pozwoli uruchomić grę na Androidach KitKat 4.4.

UPDATE 10.12.2013

Gra zaczęła działać na najnowszym androidzie 4.4.2. Także aktualizujcie swojego andka i życzę udanej gry. Acha gra jest tylko kompatybilna z urządzeniami Nexus 4 i Nexus 7v2 jak na razie tylko w wersji 1.0.0.


Absolwent WSiZ Copernicus we Wrocławiu ze specjalizacją sieci komputerowe-systemy operacyjne. Autor książki Ubuntu Oneiric Ocelot. Przesiądź się na system open source w wydawnictwie Helion. Bezgranicznie zafascynowany systemem Android oraz wszystkim tym z czym jest on związany. Wielbiciel gier komputerowych oraz oddany fan gry Diablo. W wolnym czasie uwielbia majsterkować w swoim samochodzie, zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie w Diablo 3 i czytać książki oraz czasopisma informatyczne.blog comments powered by Disqus

Social Networks

Najnowsze wpisy na Blogu

View more blog entries
123

Help desk

Masz problem, którego nie możesz rozwiązać? Wyślij mi zapytanie a postaram się odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.